Projekt Zdrowie Ostrów Mazowiecka
Umów się na wizytę

Personel

Dietetyk KATARZYNA MROCZKOWSKA Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Staram się regularnie dokształcać uczestnicząc w kursach i szkoleniach, tak abym była w stanie zapewnić moim klientom nie tylko wsparcie merytoryczne, ale również psychologiczne. Dobro Klienta zawsze stawiam na pierwszym miejscu, dlatego do każdej osoby podchodzę indywidualnie starając się motywować ją do dalszej pracy nad sobą. Doskonale rozumiem problemy swoich Klientów, potrafię również pomagać w rozwiązaniu konfliktów wewnętrznych z jakimi borykają się osoby z nadwagą oraz innymi problemami zdrowotnymi. Bycie dietetykiem, to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Postawiłam na edukację żywieniową, bowiem odpowiedni sposób odżywiania się stanowi klucz do dobrego samopoczucia i zdrowia.

„Na wizyty idę z pozytywnym nastawieniem bo wiem że zawsze czeka na mnie miła atmosfera i fachowa obsługa. Cieszy mnie, że pani Dietetyk za każdym razem doradzi jak przetrwać następny tydzień. Nawet jak zdarzają się jakieś wpadki nie jest się krytykowanym.”


,,Serdecznie polecam panią Kasię. Dieta którą skomponowała była bardzo smaczna i syta. Pani Kasia udziela odpowiedzi na każde pytanie, posiada szeroką wiedzę z zakresu żywienia.”


“Bardzo polecam, profesjonalne porady i indywidualne podejście do pacjenta. Dieta łatwa w przygotowaniu, smaczna i dająca dobre rezultaty.”


Komu
pomagamy

Nasi partnerzy